Školní rok 2082/2083 se odehrál bez personálních změn na pozici kolejního ředitele, v čele stál i nadále Alex Petrov. Primusský odznak převzala slečna Selena Lawry, která se tak poprvé stala hlavou celé Havraspárské studentské rady. Během celého roku měly v držení svůj prefektský odznak i Mellisa Wiliamsová a Yureka Cellarage. Svými prefektskými zásluhami přispěli i pánové Aiden Preston a Fred Waterson, kteří byli v průběhu roku nahrazeni. Jejich prefektské odznaky putovaly k Oliverovi Hopkinsovi a Dacianě Williamsové.

Tento rok byl celkem bohatý na různé netradiční kolejní akce, například stavba sněhuláka, kterému stál za předlohu sám slovutný kolejní ředitel. Kromě toho havraspárští ukázali, že pomluvy o upjatosti jsou pouze chabé lži, důkazem je tomu například polštářová bitva, nebo párty u jezera.

Kapitánem famfrpálového družstva byl Oliver Hopkins, který zároveň nasbíral i nejvíce jedniček.

Střelci: Anne Brigitte Evans, Lena Harban, Selena M. Lawry
Odrážeči: Oliver C. Hopkins, Arriana K. Allnight
Brankář: Cathy O’Conell
Chytač: Yureka C. Cellarage
Náhradníci:Stefi Lake, Dylan Martin, Issiriana Blackie

Šéfredaktorkou Bradavičníku byla pro daný rok Yureka Cellagare. Vítězkou Honu na Fantomase se stala Issiriana Blackie a to druhý rok po sobě.


Prolog ~ 1. ~ 2. ~ 3. ~ 4. ~ 5. ~ 6. ~ 7. ~ 8. ~ 9. ~ 10. ~ 11. ~ 12. ~ 13. ~ 14. ~ 15. ~ 16. ~ 17.18. ~ 19. ~ 20. ~ 21. ~ 22. 23. ~ 24. ~ 25. ~ 26. ~ 27. ~ 28. ~ 29. ~ Epilog