Prázdniny, prázdniny, prázdniny, sladké obdobie nič nerobenia po ktorom nasleduje bolestivé prebudenie v podobe školy… áno, ani tento rok to nebolo inak a všetci školou povinní sa museli vrátiť za brány Bradavíc.

Našim koľajným riaditeľom bol aj v tomto roku všetkým starším študentom dobre známy Alex Petrov, jeho posilu tvoril v podobe primusa pán Oliver C. Hopkins a aby toho nebolo málo vzali si na nás modrých ešte aj štyroch prefektov, menovite slečny Yureku C. Cellarage, Mellisu Williamsovú, Dacianu Williamsovú a pána Caryho Lee. Táto zosava nás svedomito kontrolovala a usmerňovala až do konca roka. Okrem niekoho kto by na nás dával pozor sme však potrebovali aj šéfredaktora, ktorý by usmerňoval naše kreatívne písanie, tým sa pre tento rok stala Daciana R. Williamsová.

Ďalšiu dôležitú funkciu (aby nám havránkovia nestučneli) v podobe kapitánky metlobalového tímu vykonávala Cathy O´Connel a pod jej vedenie spadal tento modrý tým:

Strelci: Cary Lee, Ariadna Allan Anderson a Taylor Leah Kellan
Odrážači: Meredith Devin Clyde, Kalaia Granton
Brankár: Cathy O´Connel
Chytač: Christian W. Leighton
Náhradník: Issiriana Blackie

Bohužiaľ ani tento rok sa nám nepodarilo ukoristiť si školský pohár, skončili sme na pomyselnom treťom bronzovom mieste. Aj napriek tomu sme si ale užili kopec zábavy na najrôznejších koľajných akciách spomedzi ktoré môžem spomenúť napríklad korčuľovanie sa na zamrznutom jazere, hľadanie stratenej sovičky, stavbu snehuliakov či dobrodružné hľadanie muffinov. 

Okrem koľajných akcií ale nezabúdam ani na naše typické koľajné súťaže, tu prekvapila slečna Antonie Dooher, ktorá ako prvá prváčka (hah) vyhrala Hon na Fantomasa! Veľká gratulácia však patrí aj slečne Lusy M. Hopatostylik, ktorá nazbierala najviac jedničiek.

A nakoniec sme sa ani nenazdali a školský rok 2084/85 sa nachýlil ku svojmu koncu…


Prolog ~ 1. ~ 2. ~ 3. ~ 4. ~ 5. ~ 6. ~ 7. ~ 8. ~ 9. ~ 10. ~ 11. ~ 12. ~ 13. ~ 14. ~ 15. ~ 16. ~ 17.18. ~ 19. ~ 20. ~ 21. ~ 22. 23. ~ 24. ~ 25. ~ 26. ~ 27. ~ 28. ~ 29. ~ Epilog